Kapely, divadlo, moderování - Carving & Catering

"... sdělte nám Vaše přání a my zajistíme vše ostatní..."
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně. online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin
Přejít na obsah

Kapely, divadlo, moderování

NOVA BAND

Kapela Nova Band je klasická živá hudba. Má dlouholetou tradici a hraje na různých akcích jako plesy, taneční kurzy, prodloužená, dokončená, firemní večírky, soukromé oslavy - narozeniny, svatby. Repertoarový list obsahuje 250 skladeb ruzných žánru - evergreeny - světové melodie, lidovky, pop, rock, novinky. Kapela má pět členů, včetně zpěvačky. Cena je dohodou a odvíjí se od délky produkce.


Kontakt:
Jan Daniel
email: daniel.jan7@gmail.com
GSM: +420 606 702 127
Od ucha k uchu

Jsme pětičlenná kapela na pomezí folku a rocku, hrající výhradně vlastní tvorbu. Doma jsme v okolí Brna, není pro nás však problém kamkoliv dojet. Pokud sháníte mladou originální kapelu, která dokáže na koncertech vždy navodit dobrou atmosféru, jsme přesně to, co hledáte. V našich písničkách dáváme důraz na kvalitní texty a chytlavé melodie.

Jsme schopni udělat půl až dvouhodinové vystoupení, podle potřeby. Cena se odvíjí podle místa akce a zajištění ozvučení.  

Těšíme se na Vás, Vaše Od ucha k uchu

Kontakt:

Filip Živný
email: Filipzivny@seznam.cz
GSM: +420 723 185 385
Divadlo PRKNO

Prkno se každý rok aktivně zúčastňuje postupových soutěží, kde sbírá individuální ocenění za herecké výkony, režii a díky kapele Pavla Helána i za hudbu. Na podzim roku 2007 se podařilo z celonárodní přehlídky vesnických souborů ve Vysoké nad Jizerou, postoupit s tragikomedií "Dva," na Národní přehlídku Hronov 2008. V roce 2009 se hra Společnost dostala také na Národní přehlídku v Hronově, kde byla s úspěchem odehrána. V roce 2010 bylo divadlo Prkno s představením Kvartet nominováno za Českou republiku na mezinárodní divadelní festival v Jižní Korei.
Soubor má zkušebnu přímo v Kulturním domě ve Veverské Bítýšce, kde se odehrávají premiéry a většina dalších divadelních akcí. Od září 2006 tam také funguje multikulturní klub pod PRKNY, kde divadlo nejen zkouší ale pravidelně hraje. Prkno také aktuálně hostuje na Vaňkovce v sále Café Práh.

Máme za sebou i hraní na hradech a zámcích, firemních večírcích, společenských večerech, v protiatomovém krytu, v lesním divadle nebo na náměstích krásných měst jako jsou Slavonice a Telč.
Cenová relace našeho divadla je velice různá v závislosti na zvoleném repertoáru (počet herců, osvětlení, vzdálenost...).

Budeme Vám nápomocni vybrat to nejlepší z našeho repertoáru přímo pro Vaši slavnostní příležitost a zároveň Vám vytvoříme cenovou kalkulaci na míru

Kontakt:

Jaroslav Hemala
email: divadlo@prkno.net
GSM: +420 777 852 085
Antonín Kala

Narodil jsem se v Brně roku 1972. V Brně jsem zůstal do svých 15 let, kdy jsem přesídlil do Prahy, kde jsem vystudoval Konzervatoř obor hudebně - dramatický, tedy herectví. Pak moje cesta vedla do Zlína, kde jsem byl v městském divadle 3 roky v angažmá. Poté jsem se vrátil do rodného Brna, kde jsem už 20 let v Rádiu Krokodýl.Herecká filmografie:

Létající Čestmír (TV seriál)
Intimity
Helena (TV seriál)
Četnické humoresky (TV seriál)
Medvědi nic nevědí (TV seriál)
Kdyby tisíc klarinetů (divadelní záznam)
Trpká chuť slávy (TV film)
Ztracené hodinky (TV film)
Konec Černého supa (TV film)
Patriot života (TV film)
Poslední návrat (TV film)
Tomáš a hvězdička (TV film)
Elektřina (TV film)
Vašíček a lesní muži (TV film)
V zámku a podzámčí (TV film)
Slovácko sa nesúdí (TV seriál)

Bude mi ctí moderovat Vaše akce kdekoliv v republice a nejen v naší ale třeba i na Slovensku a nejen to.
Honorář se stanovuje individuálně na základě vzdálenosti, druhu akce, časové vytíženosti...
Carving & Catering


Profesionální
a individuání přístup

Kvalita
Spolehlivost
Časová flexibilita
Kontakt:


Office manager:
Petra Vejrostová

+420 605 266 688
carving.catering@atlas.cz
Našim cílem je spokojený zákazník, perfektní servis a společná radost z vydařené cateringové události.


Tip

Tip

Tip
Našim cílem je spokojený zákazník, perfektní servis a společná radost
z vydařené cateringové události.
Individuální a profesionální přístup, kvalita, spolehlivost  a časová flexibilita.
"... sdělte nám Vaše přání a my zajistíme vše ostatní..."
Vaše osobní údaje budou zpracovány podle Podmínek zpracování osobních údajů
Návrat na obsah